Поліція зупиняє суперкар за швидку їзду. Не вгадаєте – хто за кермом!

Випробуючи ідею про те, що літні жінки повільно, це 81-річна Міхаліна Борович-Юнджей. Польська бабуся є гордим власником Subaru WRX STI 2016 року – машини, яку вона насолоджує кожним днем. Фото та відеоролики про їзду прохолодного спортивного автомобіля пішли вірусні в Інтернеті, аж до розваг молодих польських жителів.

Виступаючи перед ЗМІ, Міхаліна розповіла, що з дитинства вона дуже захоплена швидкими автомобілями. І тепер, коли вона вийшла на пенсію, їй достатньо часу, щоб їхати по місту у своїй улюбленій машині. Деякі звіти вказують на те, що Subaru не є першим автомобілем Michalina – вона, очевидно, володіла декількома Opels, BMW, Mazda та Honda до цього. Але Subaru завжди була її улюбленою, і вона накопичилася протягом 13 років, перш ніж вона могла нарешті дозволити собі 46 000 ($ 50 285) автомобіля. “Я люблю звучання свого двигуна,” сказала вона. “Це розриває, це задоволення. Цей автомобіль має душу, серце, і на відміну від інших машин, це мене зачепило “.

Мічаліна, житель Катовіце, часто їздить на прогулянки до інших міст, а також Ченстохова, Кракова та Вроцлава. Їй вдалося поставити від 6 до 9 тисяч миль їзди на рік, що зовсім не погано з огляду на її вік. Звичайно, підтримка цих автомобілів не є рівно дешевою, але заощадження від її інвестицій та орендна плата від її спадкових майнових ресурсів допомагають утримати її дороге хобі.

Ця історія просто показує вам, що вам не потрібно перестати веселитися лише тому, що ви старші. Якщо 81-річна леді зможе керувати Subaru WRX на 300 л.с., я безумовно продовжую грати в відеоігри, не турбуючись про те, що люди можуть вважати, що я незрілий. Спасибі, Мічаліна! О, і я люблю ваші ручні рукавички.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *